Indywidualna dieta

Medycyna tak szybko się rozwija, nawet nie wiemy ile i jakie badania występują na rynku. Czasem niewiedza ogranicza nas z możliwościami skorzystania z testów, ogrom różnych specjalistycznych terapie jest niedoopisania.
Terapia fenotypowa
Czy słyszałeś kiedykolwiek o terapii fenotypowej? Obecnie uważana jest za najnowsze osiągnięcie medycyny spersonalizowane. Cokolwiek to znaczy. W kilku słowach, pomaga podnieść komfort życia, prowadzi profilaktykę chorób wynikających ze stresu, braku aktywności fizycznej, niezdrowej żywności a także, co ciekawe chorób, które wynikają z zanieczyszczenia środowiska. Bardzo ważna kwestią w tej terapii jest podejście do całej kondycji organizmu a nie tylko na jednej jednostce chorobowej. Odszukuje przyczyny, a nie tylko bada skutki. Procedura składa się z kilku etapów, po pierwsze określa indywidualny fenotyp pacjenta, następnie ułożenie dopasowanej diety a na końcu zabiegi medycyny fizykalnej.
Terapia fenotypowa cena to poważny wydatek, jednak jego wyniki rekompensują wszystkie niedogodności finansowe. Po badaniu każdy będzie już wiedział, co może jeść a czego unikać, ewentualnie na co uważać.

Author: uszwajcara.com.pl